Çengelköy 1 Döner Şubesi

Kokoreçlerimiz hijyen koşulları altında üretilmekte olup enfes bir lezzete sahip olmaktadırlar. Çengelköy şubemizdede kaliteli ve nezih bir salonda kokoreç yiyebileceğiniz aile salonumuz bulunmaktadır. Güler yüzlü personellerimiz yüksek ücret ödemeden gösterişli ve temiz bir mekanda sizleri bekliyor. 

Çengelköy Adres: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:62 Çekmeköy-İstanbul  Tel:0216 822 00 80

Fındıkzade 1 Döner Şubesi

Kokoreçlerimiz hijyen koşulları altında üretilmekte olup enfes bir lezzete sahip olmaktadırlar. Fındıkzade şubemizde’de kaliteli ve nezih bir salonda kokoreç yiyebileceğiniz aile salonumuz bulunmaktadır. Güler yüzlü personellerimiz yüksek ücret ödemeden gösterişli ve temiz bir mekanda sizleri bekliyor.

Fındıkzade Adres: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:62 Fındıkzade-İstanbul Tel:0216 822 00 02

Kavacık 1 Döner Şubesi

Kokoreçlerimiz hijyen koşulları altında üretilmekte olup enfes bir lezzete sahip olmaktadırlar. Kavacık şubemizde’de kaliteli ve nezih bir salonda kokoreç yiyebileceğiniz aile salonumuz bulunmaktadır. Güler yüzlü personellerimiz yüksek ücret ödemeden gösterişli ve temiz bir mekanda sizleri bekliyor.

Kavacık Adres:  Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:62 Kavacık-İstanbul Tel:0216 822 00 03

Sancaktepe 1 Döner Şubesi

Kokoreçlerimiz hijyen koşulları altında üretilmekte olup enfes bir lezzete sahip olmaktadırlar. Sancaktepe şubemizde’de kaliteli ve nezih bir salonda kokoreç yiyebileceğiniz aile salonumuz bulunmaktadır. Güler yüzlü personellerimiz yüksek ücret ödemeden gösterişli ve temiz bir mekanda sizleri bekliyor.

Sancaktepe Adres: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:62 Sancaktepe-İstanbul Tel:0216 822 00 04

Nato yolu 1 Döner Şubesi

Kokoreçlerimiz hijyen koşulları altında üretilmekte olup enfes bir lezzete sahip olmaktadırlar. Nato yolu şubemizde’de kaliteli ve nezih bir salonda kokoreç yiyebileceğiniz aile salonumuz bulunmaktadır. Güler yüzlü personellerimiz yüksek ücret ödemeden gösterişli ve temiz bir mekanda sizleri bekliyor.

Nato Yolu Adres: Güzeltepe Mahallesi, Bosna Bulvarı Caddesi no 123 Nato Yolu Üsküdar İstanbul Tel:0216 822 00 01

Üsküdar 1 Döner Şubesi

Kokoreçlerimiz hijyen koşulları altında üretilmekte olup enfes bir lezzete sahip olmaktadırlar. Üsküdar şubemizde’de kaliteli ve nezih bir salonda kokoreç yiyebileceğiniz aile salonumuz bulunmaktadır. Güler yüzlü personellerimiz yüksek ücret ödemeden gösterişli ve temiz bir mekanda sizleri bekliyor.

Üsküdar Adres: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:62 Üsküdar-İstanbul Tel:0216 822 00 06